ביוטי לנד - מוצרי קוסמטיקה ומידע מקצועי
         מוצרי קוסמטיקה ומידע מקצועי למקצועיות

מגיק קוסמטיקס - חברה לאיפור קבוע,מכשירים וצבעים

איפור קבוע של מג'יק קוסמטיקס.

עוד משנת 1992 חברת מג'יק קוסמטיק מספקת מגוון שירותים בכל הקשור לאיפור קבוע בישראל. החברה הינה יצרנית של מכשירי איפור קבוע ופיגמנטים מתוצרתה ומספקת חדשנות בלתי פוסקת למקצועניות האיפור הקבוע בישראל.איפור קבוע לגבות ולשפתיים תמונה

בין המוצרים החדשים ניתן לראות את גלגלת זקיקי השיער המיוחדים שיש לחברה עם שלושה גלגלים להתאמה ועבודה מדוייקת. מג'יק קוסמטיק מפעילה מערך שלם של מרצות בכירות המלמדות את קורס האיפור הקבוע בשיטת מגיק קוסמטיק ובסופה, התלמידה המאושרת מוסמכת רשמית ויכולה לעבוד במקצוע הנחשק.הקורסים נערכים בבתי הספר למקצועות הקוסמטיקה הגדולים בארץ. בנוסף, החברה נוסעת לכנסים בעולם בתחום האיפור הקבוע ומביאה לתלמידותיה בארץ את כל הטרנדים החמים ושיטות שטרם השתמשו בהם בישראל, ההדרכות ניתנות לתלמידות ותיקות בחינם כדי לחזק אותן בתחום.
החברה מתגאה בייצור כחול לבן,המאפשר את חיזוק הקשר שלה לארץ, יחד עם שיווק וייצוא המכשירים והפיגמנטים שלה לארצות רבות בחו"ל.

 
 
 
 
לשאלות מקצועיות ופרטים נוספים :
שירות לקוחות מג'יק קוסמטיקס  039619661
צבעים לאיפור קבוע

ניתן לרכוש את מוצרי מג'יק קוסמטיקס גם במרכזי השיווק הבאים :
בדרום :
חנות למוצרי קוסמטיקה בבאר שבע - המכללה לאסתטיקה
המכללה לאסתטיקה

בבאר שבע
08-6236191
     
במרכז :
חנות למוצרי ציפורניים בתל אביב-ניילס קולג
ניילס קולג

בתל אביב
03-6296935
  חנות למוצרי קוסמטיקה בירושלים - גלרי אקדמי
גלרי אקדמי

בירושלים
1-700-500-121
חנות למוצרי קוסמטיקה לפתח תקווה - אלונים
אלונים
בפתח תקוה
03-9341981
בצפון :
חנות למוצרי קוסמטיקה בחיפה - פייביש קוסמטיקס
פייביש

בחיפה
04-8678689


בחרי מהמוצרים המובילים של מג'יק קוסמטיקס

 
 
 
מכשיר לאיפור קבוע לשתי ידיות
מכשיר לאיפור קבוע לשתי ידיות מכשיר לאיפור קבוע. מיכשור דיגיטלי מתקדם ביותר עם יכולות דיוק והתאמת מהירות גבוהים מאוד.המכשיר עם 2 כניסות ל 2 ידיות ומתאים גם לידית הדמיית זקיקי שיער.
 
 
ידית למכשיר לאיפור קבוע
ידית למכשיר לאיפור קבוע ידית מקצועית למכשיר לאיפור קבוע. הידית מגיעה בערכה מלאה עם כל החלקים הנחוצים להרכבתה כולל שקע חשמלי. מתאים בתור ידית לשימוש באיפור קבוע ויכול לשמש גם כידית לגיבוי.
 
 
מכשיר לאיפור קבוע ידית אחת
מכשיר לאיפור קבוע ידית אחת מכשיר לאיפור קבוע מתאים לידית אחת. המכשיר הינו מכונת איפור קבוע מקצועית לשימוש של מאפרת בשיטת האיפור הקבוע. צפי במכשירים נוספים.
 
 
מכשיר לאיפור קבוע מודל G9
מכשיר לאיפור קבוע מודל G9 מכשיר מקצועי לשימוש באיפור קבוע עם צבעים לאיפור קבוע. המכונה מקצועית ומתאימה למאפרות בשיטת האיפור הקבוע. צפי במכשירים וצבעים נוספים לאיפור קבוע.
 
 
רולר להדמיית זקיקי שיער
רולר להדמיית זקיקי שיער גלגלת רולר מקצועית להדמיית זקיקי שיער. הגלגלת מתאימה למכשירים המקצועיים להדמיית זקיקי שיער בשיטת האיפור קבוע. לרולר יש שלושה מצבים עם שלושה ראשים מותאמים.
 
 
מזוודה לציוד לאיפור קבוע
מזוודה לציוד לאיפור קבוע ציוד לאיפור קבוע דורש מזוודה נוחה לנשיאה. המזוודה לציוד מגיעה בשני גדלים קטן וגדול כשבשניהם ניתן להכניס את כל הציוד לאיפור קבוע.
 
 
צבעים לאיפור קבוע לגבות
צבעים לאיפור קבוע לגבות צבעים לאיפור קבוע לגבות. מגוון פיגמנטים לאיפור קבוע המיוחד לגבות. לבחירתך 7 צבעים שונים ללא הצבע האדום כדי לשוות מראה גבות טבעי ולמנוע את שינוי הצבע לאחר דהייה.
 
 
תבנית לגבות לאיפור קבוע
תבנית לגבות לאיפור קבוע תבנית (שבלונה) לציור גבות באיפור קבוע. עם התבנית תוכלי לצייר כל פעם את גבות הלקוחה שלך באופן מושלם.
 
 
צבעים לאיפור קבוע לעיניים
צבעים לאיפור קבוע לעיניים צבעי איפור קבוע לעיניים למתן מראה איליינר באיפור קבוע. שיטת האיפור הקבוע לעיניים עוללת מגוון צבעים להתאמה לסוג העור והעיניים.
 
 
צבעים לאיפור קבוע לשפתיים
צבעים לאיפור קבוע לשפתיים צבעים מקצועיים לשימוש באיפור קבוע לשפתיים. צבעי האיפור מותאמים לסוגי העור השונים ולמילוי שפתיים או קו התוחם של השפתיים.
 
 
אבקות צבעים לאיפור קבוע לשפתיים
אבקות  צבעים לאיפור קבוע לשפתיים אבקות צבעים לאיפור קבוע לחיזוק הצבע או הגוון הדרוש לצביעת הגבות, העיניים או השפתיים באיפור קבוע. הגוונים מתערבבים עם הצבע של האיפור לקבלת גוון שונה.
 
 
צבעים לתיקון איפור קבוע
צבעים לתיקון איפור קבוע צבעי התיקון מאפשרים לך לתקן איפור קבוע שנעשה בפיגמנטים אחרים ששינו צבעם לאחר דהייה או שבמגע עם גווני העור השונים קיבלו גוון אחר ואתן רוצות לשנותם.
 
 
אבקות צבעים לאיפור קבוע
אבקות צבעים לאיפור קבוע האבקות לאיפור הקבוע משמשות כתוספת לצבע האיפור. השימוש באבקות הוא לקבלת צבע חזק או מודגש יותר באיפור קבוע.
 
 

קישוטי ציפורניים גלרייה 2קישוטי ציפורניים גלרייה 1קישוטי ציפורניים גלרייה 3
 
סרטוני הדרכה קוסמטיקה
ערוץ הקוסמטיקה הישראלי

הרשמה למקצועיות


 בניית ציפורניים
    |   קישוטי ציפורניים   |   מניקור ופדיקור   |  לקים ונוזלים לציפורניים  |  מכונות וראשי שיוף   |   מכחולים   |   קאטרים ומספריים  |  ריסים©כל הזכויות שמורות . אחריות המידע על המפרסם. 
האתר פונה לנשים וגברים כאחד ומדבר בלשון נקבה מטעמי נוחות לגולשות.
ביוטי לנד הינו אתר מידע מקצועי על מוצרי הקוסמטיקה ומיועד למקצועיות מדופלמות מכל גווני היופי, הקוסמטיקה והטיפוח.

 הלא מקצועיות שבניכן מוזמנות
 להנות מאפשרויות הטיפוח ממכוני היופי שיש באתר או לראות תמונות וסרטונים כדי לבקש את זה מהאחת שמוסיפה לך ליופי.
 רוצה ללמוד מקצוע לחיים ? בואי לשמוע על קורסים מקצועיים בתחומי היופי.  את מוזמנת להכיר את בתי הספר הטובים בתחומם.
 
לייבסיטי - בניית אתרים